Domů Narozeniny 2002 Bojanovice-oslava Zbyňa na kole Zabíjačka 24 kol kol MG 24 kol-oslava ZV 30 narozeniny Ping Pong Konec ET


ELPIK Paintball - 8.8.2008 (viz. galerie)

Nejsem na firmě dlouho, ale furt jsou s lidma nějaký problémy. Zastřelím je všechny a bude pokoj!! Zorganizoval jsem tedy trochu Paintballu. Kde jinde by to šlo legálně, že.... Kupodivu byla proti mně i vlastní dcera. Barva v puse a obtisk na stehýnku.... Dopadl jsem vlastně nejhůř. Příště budu motokáry! Tam je všechny přejedu.

ELPIK - 1.4.2008 (viz. galerie - nefunguje)

Když ET skončil, lidi určitě nee. Vznikla spousta menších firem. Ta nejlepší se jmenuje ELPIK.

Siemens - (viz. galerie-nefunguje)

Kratší epizoda v zaměstnaneckém poměru. Vynikající šéf p.Procházka v socialistické megakorporaci. Ponorková nemoc a nuda.

Zbyňa plánuje budoucnost - 18.11.2006

Ano! Toto plánování se zdařilo.    K datu 1.3.2007 víme, že fotografie nastudoval důkladně a určitě ještě tentýž večer počal malé Vondrušče.

Škoda, nebylo to zlé - 2006 (viz. foto)

Ani gigant jako ET neustojí tunelování. Vyhlášení konkurzu je nemilé a splácení pár set miliónů nebude nic moc. Takže původně uváděný titulek je platný již pouze v čase minulém.

Pár fotek před a po exekuci.

Vy nevíte co je to Elma-Therm?

To my níže uvedení ano.

Přední "elektro" firma v ČR.  Reference jako Philips Hranice, BOSCH Jihlava, BOSCH Polsko, INA Skalica, KIA Žilina, TOYOTA Kolín a další a další. Ale to je lépe podívat se na www.elmatherm.cz . Tam je všechno podstatně podrobnější.

Tato stránka však ukazuje život v E-T z jiné strany - té méně oficiální.

Já mám občas taky narozeniny - 16.11.2005 (viz. video)

Sešlo se nás víc oslavenců současně. Ne všichni měli 40 (aby se neurazili) ale o tolik mladší zase nejsou.

Zbyňa Vondruška 30-té narozeniny (viz. galerie)

Jak může dopadnou oslavenec vidíte zde! A také krátký filmeček.

Ping Pong 2004 (viz. galerie-nefunguje)

První letošní vedra v naší velkoplošně prohřáté kanceláři byla tak strašná, že v rámci prevence před dehydratací a ochrany zaměstnavatele před problémy (smrt na pracovišti), museli jsme pořídit dva soudky Plzně 12°. Vše jen tak vypít v sedě by byla celkem nuda a tak jsem rozložil ping-pongový stůl. I v tomto sportu jsem mimořádně nadprůměrný (mám vrozené dispozice=mých 110kg poskakuje překvapivě rychle) a tak jsem navrhl a nachystal si exkluzivní cenu  za výhru v turnaji.
Shodou okolností a nešťastných náhod a trochu i neskutečného štěstí na straně soupeře se stalo téměř nemožné! Vypadl jsem v druhém kole. Tři první byli oceněni lahvemi alkoholu, který se stejně hned vypil.
K ránu jsem vyzval turnajovou jedničku k odvetě. I když na mne byli tři (šampióna museli dva držet) hravě jsem je porazil (ráno–když se to dozvěděl měl depku zase on – kyš kyš).
Snědlo se 20 litrů guláše z 10ti kg libového masa, vypily dvě bečky a rozpláclo sedm míčků.

24 kol kol Magnetonu - oslava 19.6.2004 (viz. galerie)

Když jsme viděli jak Z.V. bezradně pobíhá a vykřikuje "KAM S NÍM?!? KAM HO MÁM DÁT?!?" nabídli jsme mu stejně zaměřeného kolegu. Radost sice měl, ale pak vysvětlil, že neví kam se seletem. Slitovali jsme se, prase mu vzali a opekli. Přidala se bečka (jako obvykle Plzeň 12°) a vše se snědlo a vypilo. Vše organizoval Z.V. tudíž začalo pršet.

24 kol kol Magnetonu 12.5.2004 (viz. galerie)

24 kol kol Magnetonu se i letos (potřetí) zúčastnil „JAHODA team" s jezdcem Z.V. Jejich (již podruhé) první místo jim kromě pocitu hrdosti přineslo i sele.

Zabíjačka 14.2.2004 (viz. video a galerie)

V zimě je hlad a tak jsme si zase zabili prase. Zachyceno je vše - od vraždy až ke slivovici. FOTO

Bojanovice 30-31.8.2003 (viz. galerie)

30 litrů Bernarda 12°, 6x 0,5l Fernetu a podobných alkoholů, 10kg klobás, guláš a pár lidí k tomu. Dvě TORA 300 ve vzduchu, dvě buggy PINTO na zemi a jinak nic moc. :-))

Kolo 27.7.2003 (viz. galerie)

Zbyňa pokořil všechny cyklotrialy a železné muže z okolí, ale Ford Tranzit byl tentokrát silnější. Přehlédl ho řidič. A to navíc bylo podruhé za 14 dní!!! 

Narozeniny 27.9.2002 (viz. galerie)

"Už mi lásko není 20 let..." zpívá se v jedné písničce a že je to pravda si museli (ač neradi) připustit i někteří z nás. Oslavy narozenin patří k akcím jež mohou zanechat dlouhodobější stopy nejen na oslavenci a jeho hostech, ale i dotčených prostorách, stavu účtu a někdy i pověsti. Shodou okolností se v jednom středisku firmy Elma-Therm spol. s r.o.  sešli původně tři osoby (a po rozeslání pozvánek pět) s velmi podobnými daty narození. Abychom netrápili naše spolupracovníky vícekrát a neubírali jim spousty drahocenného času vhodného k práci domluvili jsme se na oslavě jedné, společné, ale o to větší a honosnější.
Místo konání bylo schváleno jednomyslně. Vinárna v areálu firmy je krásná a opravdu vhodně situovaná. To však pravděpodobně ví kdekdo. Zajistit volný termín v rozmezí dvou měsíců od nahlášení je trochu problém. Ale s přispěním vedoucího vinárny pana Kuby se nám mezírku najít podařilo. V pátek 27.9.2002 v 1600 hodin mohl ceremoniál začít.
Předání přepychových darů, přípitek domácí "broskvovicí", výborné víno, spousta jídla a obsluha špičkové úrovně jen dokreslovala význam tohoto okamžiku. Uplynula pouze chvilka a blížila se půlnoc. Ti, kteří zůstali již začínali být unavení a rozhodli jsme tedy společenský večer ukončit. Otrlejší povahy ještě šly zkoumat noční život města Kroměříže a ti "normální" raději zamířili domů.
Velmi nás potěšila účast pana Pavla Mráčka a téměř celého vedení naší firmy. Ozdobou večera byly "naše" asistentky a jejich líbezné úsměvy (přítomný fotograf je pro Vás zachytil). Omlouváme se také nepozvaným, ovšem výběr není nikdy jednoduchý a pozvat "_vsichni@elmatherm.cz" - na to je vinárna příliš malá. Pokud nám vedení vinárny další oslavy nezakáže, určitě ji příští rok zopakujeme.

Za přání, dárky a pěkný večer děkujeme
Drahomír Zapletal, Ladislav Boška, Ivo Vysloužil, Zdeněk Zlámal, Pavel Nejedlík